90 Derece Otomatik Kapı Sistemleri

90 Derece Otomatik Kapı Sistemleri

90 Derece otomatik kapılar motorlu sistemlerdir. Adından da anlaşılacağı üzere bu sistemlerde kapılar 90 derece olarak açılabilmektedir. İsteğe bağlı olarak sensörlü ya da radarlı olarak kullanılabilen bu sistemler genişliği az bölümlerde tercih edilmektedir.

Nipergo’nun üretimini ve imalatını yaptığı ürünlerin başında gelen 90 derece otomatik açılır kapı motorlu sisteme sahiptir. Profil detayları ile bulunduğunuz alana uygun olarak cam seçeneği belirlenebilmektedir. Tecrübeli teknik ekibiyle imalatını başarıyla gerçekleştiren firmamız bu ürünün hem montaj hizmetini hem de demonte olarak sunabilmektedir. 

Doksan Derece Otomatik Kapı

Doksan derece otomatik kapı sistemini kafeterya, restoran gibi işletmelerde oldukça fazla görebilirsiniz. Bulunduğumuz pandemi sürecinde covid-19 virüsünden korunabilmek adına temassız geçiş imkanı sağlamaktadır.

Yoğun kullanıma uygun olan bu sistemlerde alüminyum profillerin içine sağlam şekilde koyulmuş camlar kullanılmaktadır. 

Özel mekanizması ile içinde bulunan kayışı ve motor kolu sayesinde sensör sizi algıladığında otomatik olarak açılmaktadır. Belirli bir süre geçişin ardından kapı otomatik olarak kapanacaktır.

Kapanma durumunda sıkışmayı engellemek adına yüksek çekim güçlü sensörleriyle ve emniyet kilidi ile sıkışmayı, çarpmayı önler.

Kendi markası adı altında ürettiği ve montajcılara demonte olarak sunduğumuz bu ürün en çok talep gören hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Dilediğiniz ral kodu rengi ile kullanılabilen bu ürünler sizlerin alanına hem kolaylık sağlar hem de şık bir görünüm katar.

90 Derece Otomatik Kapı Nedir ?

Özel mekanizması sayesinde tercihe göre tuşlu, kartlı ya da sensörlü sistemler ile kullanılabilen 90 derece otomatik açılan kapı sistemidir.  Özellikle depo gibi alanlarda malzeme taşınması sırasında oldukça faydalı olan otomatik kapılar giriş çıkışı kolaylaştırmaktadır. El sensörüyle de mükemmel bir uyum içinde olan bu sistemde elinizi yaklaştırdığınızda temassız olarak açılmaktadır. 


90 Derece Açılır Kapı Avantajları Nelerdir ?

Hijyeniktir

Sağlamdır

Uzun ömürlüdür

Yoğun kullanıma uygun sistemlerdir

Kurulumu kolaydır.

Fiyat performans açısından oldukça başarılıdır


90 Derece Otomatik Kapı Fiyatları

Tüm bu bilgiler göz önünde bulundurulduğunda dar alanlar için doksan derece otomatik kapı vazgeçilmez bir hizmet haline gelmektedir. 

Bu hizmetten faydalanmak için sizlere bir telefon kadar uzağız.


d
d
Nipergo