Çift Kanat Fotoselli Kapı

Çift Kanat Fotoselli Kapı

Çift kanat fotoselli kapı otomatik olarak açılıp kapanabilen radarlı ve sensörlü sistemlerdir.

İsteğe bağlı olarak radarlı veya sensörlü olarak kullanılabilen fotoselli kapılar firmamızın güven sağladığı ve ürün hareketliliği fazla olan bir hizmetidir.

Fotoselli kapı denince akla gelen ilk firmalardan olan firmamız bu ürünün imalat ve montaj işini üstlenmektedir.

Otomatik kayar kapı olarak da isimlendirilen fotoselli kapılar kendi içinde tek kanat fotoselli kapı ve çift kanat fotoselli kapı olarak ayrılmaktadır.

Çift kanat fotoselli kapı alüminyum doğramalar içerisine yerleştirilmiş camlı motorlu sistemlerdir. Herhangi bir güce ihtiyaç duymayan otomatik kapılar sizlere radar ya da sensörü sayesinde bir temasa ihtiyaç duymadan otomatik olarak kapanmaktadır.

Kapanma süresi ise mekanizma içinden ayarlanabilmekte olup belirli aralıklar seçilebilmektedir.

Depo, otel, restoran, kafe ya da tuvaletlerde oldukça yaygın olarak kullanılan fotoselli kapılar daha birçok yerde de karşımıza çıkmaktadır.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli kapı fiyatları ürünün boyuna, genişliğine ve camın özelliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sebeple sizlere m2 üzerinden bir fiyatlandırma yapmamız pek doğru bir sonuca ulaştırmayacaktır. Bu yüzden doğru fiyatlandırma için hemen bizleri arayıp yaptırmak istediğiniz alanın genişliğini ve uzunluğunu bizlere belirtirseniz sizlere demonte fiyatını hiç vakit kaybetmeden paylaşabiliriz.

Sağlam, kaliteli ve ekonomik bir ürüne sahip olmak istiyorsanız Nipergo kalitesinin deneyimini yaşamalısınız.

Çift Kanatlı Fotoselli Kapı Fiyatları

Çift kanatlı fotoselli kapı fiyatları ve şık görünümünün yanında hem izolasyon konusunda hem de kullanım kolaylığı düşünülerek üretilmiş kapı türlerindendir.

Alüminyum doğramalar ısı ve sıvı izolasyonu konusunda da oldukça başarılı ürünlerdir.

Yerli üretim olan fotoselli kapılar 2 yıl sistem garantili ürünlerdir. Herhangi bir problemde yedek parça garantisi de mevcuttur. Oldukça yaygın olarak kullanılmaya başlanan fotoselli kapılar sadece kafe restoran gibi işletmelerde değil binalarda ve birçok alanda kullanıma uygundur.

Fotoselli kapı sistemleri yoğun giriş çıkış olan alanlarda kullanımı kolaylaştırırken sağladığı birçok avantaj ile tercih sebebi olmaktadır. Isı dengesi ve hızlı açılıp kapanabilme özelliği, estetik görünüşü, saydam yapısıyla mimari bir görünüm sunmaktadır.

Her türlü geçiş sistemi ile uyum içinde çalışabilme yapısına sahiptir.

 

d
d
Nipergo