Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Isı Yalıtımlı Alüminyum Doğrama

Doğal enerji tüketiminin oldukça önem kazandığı günümüzde evimizi, ofisimizi ya da dükkanımızı ısıtmanın gerçekten de zor olduğunu biliyoruz. Zaten bu amaçla üretilmiş olan ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar alandaki ısıyı muhafaza etmek için kullanılır.

Isınmak için harcanabilecek tüketimi azaltır. Bütçe dostudur.

Alüminyum doğramalar çift katmanlı ve tek katmanlı olarak iki çeşitte sunulabilen alüminyum doğramalar tercihe bağlı olarak yalıtımı arttırılabilmektedir. Paslanmaz hırdavat ürünleriyle uzun yıllar kullanıma uygun olarak dizayn edilen bu sistemlerde ömürlük olarak kullanım imkanı sunulmaktadır.

Isı yalıtımlı alüminyum doğramalar çift katmandan oluşmaktadır. Bu sebeple ısıyı izole etmesi buna oranla kolaylaşmaktadır. İçerisinde bulunan fitil sistemi de ısı ve havanın kaybolmasını önlemektedir.

Tüm bunlar bir araya gelerek özel alışımdan üretilmiş olan bu sistemlerin fiyat performans ikilemi göz önünde bulundurulduğunda bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Tüm bu avantajlarının yanında alüminyum doğramalar sağlamdır ve temizliği kolaydır.

Usta personel ekip ile beraber sıfıra yakın derecede geçirgenlik payı bırakan ısı yalıtımlı alüminyum doğramalar sizlere saklamak istediğiniz havanın ve yalıtımın keyfini çıkartmak kalıyor.

Uzun yıllardır piyasanın içinde yer alan Nipergo alüminyum sadece bu hizmette değil birçok hizmette imalat yapıp tüm Türkiye’ye demonte ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir.

İstenilen ral kodu ile elektrostatik toz boya ile fırınlanıp boyanabilen alüminyumlar 5 yıl solmazlık garantisi ile son tüketiciye sunulabilmektedir.

Montaja hazır halde sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz ısı yalıtımlı alüminyum doğramalarda doğru cam tercihi çok önemlidir.

Alüminyum doğramalar kadar camın kalınlığı ve özelliklerinin önemli olduğu bu sistemlerde cam seçimi doğru bir şekilde yapılmalıdır.

Kullanım amacına uygun olarak seçilmesi gereken camların dış mekanda ise dış mekana uygun cam seçimi gerekmektedir. İç mekanda kullanılacak bir sistem ise iç mekana uygun cam seçilmelidir.

Eğer kaliteli ve ekonomik bir tercih yapmak istiyorsanız Nipergo Alüminyum’u tercih etmelisiniz. Kaliteli malzemesi ve satış sonrası desteğiyle de tüm kullanıcıların yanında olan firmamız sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmadan çalışmaktadır.

Hemen bizleri arayıp fiyatlar ve ürünler hakkında bilgi alabilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

d
d
Nipergo