Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama

Isı Yalıtımsız Alüminyum Doğrama

Isı yalıtımsız alüminyum doğrama denince aklınıza gelen birkaç özellik ve detay olduğunuzu düşünüyoruz. Öncelikle alüminyum doğrama nedir ? Faydaları ve zararları nelerdir ?

Belirli bir ücret ödeyerek mekanımıza yaptıracağımız bu hizmetin bize ne gibi katkıları olacaktır ?

Eğer bir şeyler için karar verme aşamasındaysak satın alacağımız ürünle ilgili olacak detaylı bir araştırma yapıyoruz. Alüminyum doğramayı aslında bir ihtiyaç olarak nitelendirmemiz gerekmektedir. Sahip olduğumuz bir alanı kapatmak istiyorsak, ofis bölme gibi kullanıp bölmek istiyorsak alüminyum doğrama sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Alüminyum doğramanın bu kadar tercih edilmesindeki en büyük etken ise uzun yıllar kullanıma uygun olmasıdır. Alüminyum doğramalar ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple ihtiyacınız olan bu üründe yalıtım sistemi oldukça önem kazanmaktadır. Isı ve ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı olan alüminyum doğramalar içerisinde bulunan cam sisteminin de ısı yalıtımlı olması durumunda

Alüminyum profilin özelliği ise yalıtım köprüsünün olmamasıdır. Yüzey ebatlarına göre çeşitlendirmek gerekirse ise geniş, orta ve dar olarak sınıflandırılabilmektedir.

Sistemler tüm renk seçeneklerini içerisinde barındırabilmekte olup tüm RAL kodlarıyla boyanabilmektedir.  Paslanmaz ve solmazlık garantisi verilebilen bu sistemler ömür boyu kullanım sağlamak isteyen müşterilerimiz için tercih sebebi olmaktadır.

Alüminyum doğramalar;

Sağlamdır.

Dayanıklıdır.

Temizliği kolaydır.

Uzun ömürlüdür.

Ekonomiktir.

Doğal ve çevrecidir.

Bu özelliklerinin yanında ise oldukça şık görüntüsüyle kullanıcıları kendine çekmektedir. Tasarlamak istediğiniz alana kullanıma uygun olarak şıklık katar.

Montaj işi için yeterlilik belgesine sahip usta personeller gerekmektedir. İnce işçilik ve ustalık gerektiren alüminyum doğrama montajı için gerekli hırdavat ürünlerinin de paslanmaz olarak kullanılması gerekmektedir.

Alüminyum doğrama sistemlerinin içerisine koyulan camlar ise özel ve tercihe bağlı olarak kullanılabilmektedir.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Tüm Türkiye’ye sunduğumuz ısı yalıtımsız alüminyum doğramafiyatları konusunda da müşteri tercih sebebidir. Sağlam ve dayanıklı üretimini yapmakta olduğumuz alüminyum doğramalar güvenilir ve kullanımlıdır. İzmir ili başta olmak üzere birçok ilde demonte olarak ürün sevkiyatı gerçekleştirmekteyiz.

Kullanım amacına uygun olarak imalatı gerçekleştirilen ısı yalıtımsız alüminyum doğramaları montaja hazır halde teslim ediyoruz.

Eğer bu hizmete sahip olmak istiyorsanız ölçülerinizi bizlere paylaşarak montajlı ya da montajsız olarak fiyat alabilirsiniz.

 

d
d
Nipergo