Katlanır Cam

Katlanır Cam


Katlanır cam nedir ?

Katlanır cam adından da anlaşılacağı gibi balkon veya bahçenizi çevrelemek için kullanabileceğiniz katlanır ve toplanır sistemlerdir. Bu sistemin en büyük avantajı kış bahçesi konsepti oluşturmak isteyen müşterilerimiz için ısı ve hava yalıtımını en üst düzeyde sağlamak, ayrıca kullanım alanını en üst düzeye çıkartmaktır.

Bahçenizde ya da balkonunuza yaptıracağınız katlanır cam sistemi siz istediğiniz zaman manuel olarak tek parça üzerine toplanabilmektedir. Bu sayede balkonunuzu veya bahçenizin kullanım alanını en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman açıp kapatarak alanınızı havalandırabilirsiniz.

Günümüzde temiz havanın ve kapalı alanların havalandırılması oldukça önem kazanmıştır. Bu temiz havanın insan sağlığına olumlu etkileri zaten bilinmektedir fakat mevcut dönemde virüsle mücadele kapsamında da bulunduğunuz alanın havalandırılması oldukça önemlidir.

Katlanır cam nerelerde kullanılır ?

Katlanır cam sahibi olmak istiyorsanız öncelikle bu sistemin oluşturulacağı alanın belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonra uygun ölçüler baz alınarak sizlere en uygun fiyatla hizmet detayları sunulacaktır.

Balkona ve bahçeye genellikle kullanılan bu hizmetler sadece bu alanlarda değil ayrıca restoran, cafe gibi işletmelerde de oldukça yoğun şekilde kullanılmaktadır. Kurumsal kimliğinize ayrıca bir şıklık katacak olan katlanır cam fiyatları ile de oldukça katkı sağlayacak bir hizmettir.

Katlanır cam sistemleri sizler için Nipergo tarafından imal edilirken montajsız şekilde sevkiyatı yapılabilmektedir. Tüm Türkiye’ye ambarlar ile sevk ettiğimiz katlanır cam hizmetini, tecrübeli teknik ekibimizle de ayrıca montaj hizmetini gerçekleştirebilmekteyiz.

Katlanır cam malzemeleri ve cam seçimi

Katlanır cam balkon sisteminde cam tamamen müşteri tercihine göre seçilmektedir. Burada tabiki de camların sağlamlığı büyük önem kazanmaktadır. Alüminyum ayaklar ve katlanır sistemi sayesinde hem sağlamdır hem de yalıtımı oldukça fazladır. Bu sayede organik bir şekilde ısı yalıtımını sağlayabilir aynı zamanda enerjiden tasarruf etmiş olabilirsiniz. Bununla beraber ısı yalıtımı oldukça ekonomik anlamda da sizlere ayrıca katkı sağlayacaktır.

Katlanır camın tercih edilmesindeki en önemli sebep ise şık görünümüdür.

Katlanır cam balkon sağlamdır.

Dilediğiniz cam seçeneği ile kombine edilebilmektedir.

Temizliği kolaydır.

Kullanımı kolaydır.

Alüminyum sistemler istediğiniz ral kodunda uygulanabilmektedir.

d
d
Nipergo