Sürme Cam Sistemleri

Sürme Cam Sistemleri

Eşiksiz sürme cam sistemleri pencere ve kapı olarak kullanılabilmektedir. Evinizde bahçenizde ya da verandanızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu sistemler sürme sisteme sahip oldukları ve katlanmadıkları için önlerinde istenilen perde yöntemi rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Sürme cam İzmir’de imalatını gerçekleştirmiş olduğumuz ve tüm Türkiye’ye sevkiyatını gerçekleştirdiğimiz bir üründür.

Genellikle 8mm ve 10mm camlar tercih edilmektedir.

İstenilen ral kodunda elektrostatik toz boya ile fırınlanarak kullanılabilmektedir. Bu sayede uzun yıllar renk kaybı yaşamaz ve temizliği kolaydır.

Sürme Cam Fiyatları

Fonksiyonel olarak çözümler üreten sürme cam sistemleri pratik kullanımı sayesinde tüm gözleri üzerine toplamayı başarmıştır. Bu sayede birçok rakip ürünün önüne geçmektedir. Alternatif ürünleri arasında maliyeti ve kullanım kolaylığı ile tercih sebebi olan sürme cam fiyatları göz önünde bulundurulduğunda kaliteli ürünler ile uygun maliyetli olarak sunulabilmektedir.

Bulunduğunuz alana nezih ve şık bir ortam kazandıran sürme cam sistemleri eşikli ve eşiksiz olarak iki sınıfta incelenebilmektedir. Eşiksiz sistemlerde altta bulunan eşik içeride olduğu gerekçesiyle giriş çıkışta kullanıcıyı rahatsız etmemektedir ve engel olmamaktadır.

Sürme cam balkon sistemleri olarak da kullanılan sistemler istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırır. Kış bahçesi konseptine uygun olan bu sistemler önlerine zip perde ya da benzeri perdeleme yöntemi ile de kullanılmaktadır.  Kış bahçesi olarak kullanım yapmak isteyen müşterilerimiz tarafından oldukça tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Yağmur, toz, rüzgar, toprak gibi doğal kirliliklere karşı kullanım alanınızı dış etkenlerden koruyan sürme cam sistemleri aynı zamanda ısı yalıtımı da sağlayarak enerji tüketiminizi azaltacaktır. Ray üzerinde hareket ettiği için kullanım alanınızı da azaltmadan kullanılabilir.

Bilyalı sistemler sağa ve sola rahatlıkla hareket edebilmektedir. Kış bahçesi ve vitrin  camı olarak yoğun kullanıma uygundur. Sessiz bir kullanıma sahiptir.

4 mevsim kullanıma uygun olan cam balkon sistemleri kullanım ve montaj kolaylığı sayesinde rakip modellere göre daha kullanışlıdır. 

Neden Sürme Cam Sistemleri Kullanmalıyız ?

Balkonunuza, bahçenize ya da kullanım alanlarınızı kar, yağmur, rüzgar gibi dış etkenlerden korur.

Isı yalıtımı sağlayarak enerji tüketiminizi azaltır.

Geniş ve yüksek yerlerde kullanım imkanı sunar.

Ray üzerinde hareket eden sistem olduğu için açık alanınızı kapatmaz.

İçeriden ya da dışarıdan kilit mekanizması ile kullanılabildiği için güvenlikli sistemlerdir.

 

d
d
Nipergo