Çift Açılır Tente

Çift Açılır Tente

Çift açılır tente genelde bahçe gibi alanları kapatmak için restoran ve kafelerde kullanılmaktadır. Bu çift açılır tente sayesinde geniş bir alanın üzeri kapatılabilmektedir. Yağmur gibi etkenlerden kullanıcıları korurken aynı zamanda dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Çift açılır tentenin en büyük avantajı ise kapandığı takdirde çok küçük bir alanı kaplamasıdır. Bu sayede bahçenizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bunlar göz önünde bulunduğu takdirde çift açılır tentelerin bu kadar yoğun kullanılma sebebini de anlayabilirsiniz. Özel dokuma kumaşı sayesinde oldukça dayanıklı olan çift açılır tente fiyatları konusunda da gayet ekonomiktir.

Üzerindeki makara sistemi sayesinde ortada bulunan mekanizması ile hem sağa hem sola açılıp kapanan bu sistemlerin altında oturarak gölgede yaşamın keyfini sürebilirsiniz.

Çift Taraflı Tente Firmaları

Tüm bu hizmetler Nipergo Alüminyum güvencesinde olup garanti kapsamında kullanılmaktadır. Yoğun talep gören tenteler birçok şekilde kullanılabilmektedir. Bunlar kimi zaman yaz aylarında güneşten korunmak için, kimi zaman da kışın yağmur ve kardan korunmak için olabilmektedir.  

Adından da anlaşılacağı gibi iki yana açılan ayakları sayesinde daha büyük bir alana etki eden bu sistem alüminyum profilleri sayesinde dayanıklıdır ve uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Çift Taraflı Tente Fiyatları

Özel dokuma kumaşı sayesinde yalıtım konusunda gayet başarılı olan tenteler sizin ihtiyaçlarınıza yönelik üretilebilmektedir.

Çelik konstrüksiyon ayakları sayesinde sağlamlığı ile dikkat çeken bu sistemlerin şapka bölümleri ise alüminyumdan üretilmektedir.

Tercihe bağlı olarak sabit ya da tekerlekli olarak kullanılabilen bu sistemler hareketli hale dönüşebilmektedir. Sistem amacına yönelik olarak daha geniş bir alana koruma ve gölgelendirme sağlayabilmektedir. Elektrostatik toz boya ile boyanan sistem ayakları dilediğiniz ral kodunda boyanabilmektedir. 5 yıllık solmazlık garantisine sahip boyada, sistem garantisi ise 2 yıl olarak dikkat çekmektedir.

Çift yönlü açılır tente, tek tarafı düşünüldüğünde mafsallı tenteye benzemektedir. Bunun en önemli özelliği ise yere sabitlenerek kullanılabilmesi ve taşınabilmesidir.

Uygulamalar standartlara uygun ve  profesyonel teknik ekip ile yapıldığı takdirde kumaş sarkmalarını da önler. Buna bağlı olarak kullanım alanınızı göz önünde bulundurarak çift açılır tenteyi tercih edebilirsiniz.

Hemen arayarak çift açılır tente fiyatlarını öğrenebilir, ücretsiz keşif imkanından faydalanabilirsiniz.

 

d
d
Nipergo