Karpuz Tente

Karpuz Tente

 Karpuz tente nedir ?

Karpuz tente birçok kişi tarafından tercih edilen ve genellikle pencere ve kapı üzerine kullanılan branda sistemidir. Görünümü sebebi ile karpuz tente olarak adlandırılan bu branda hizmeti bizlere yarım bir karpuzu anımsatmaktadır.

Karpuz tenteler kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilirken en çok tercih edilen bölümler ise kapı ve pencere üzerleridir. Buralarda kullanılan ve branda hizmeti gören karpuz tenteler uygun maliyeti ile de kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Sokakta bulunan dükkanların kapı önlerini yağmur ve kardan korumak istemesi amacıyla üretilen bu hizmet dekoratif olarak da uygulanan alana şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Karpuz tenteler sabitlenebilmesi ve sağlamlaştırılabilmesi için bir profil üzerine gerdirilen kumaş türüdür. Burada brandanın altında bulunan profilleri sayesinde rüzgara da oldukça dayanıklı sistemlerdir. Eğer karpuz tente yaptırmayı düşünüyorsanız hemen bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye imalat ve montaj işini üstlenen firmamız Türkiye’nin her iline demonte karpuz tente sevkiyatı gerçekleştirmektedir.

Kullanım alanına uygun olarak imalatı yapılabilen bu sistemlerde talebe göre kumaş rengi seçimi yapılabilmektedir. Genellikle kırmızı renk ile karşımıza çıkan karpuz tente dış cephenize ya da tabelanıza uygun RAL kodu seçeneği ile de seçimi yapılabilmektedir.

Karpuz Tente Firmaları

Nipergo bu hizmet sektöründe öncü firmalar arasında yerini korumaktadır. Uygun fiyata kaliteyi müşterilerine ulaştıran firmamız, tüm yatırımlarını üretim ve ar-ge çalışmalarına kullanmaktadır. Bu sayede diğer firmalardan bizleri ayıran en büyük özelliğimiz ise ürünlerimizin hem imalatçı firma olmamız hem de montaj işini yapıyor olmamızdır. Burada aracı olmaksızın imalatçı firmadan ürün hizmet satın almanın birçok kolaylığını da yanında getirmektedir.

Yedek parça ve sistem garantili hizmetlerimiz ile herhangi bir problem yaşanması durumunda imalatçı garantili bu sistemlerde çözümü ilk fırsatta sizlere sunuyoruz.

Karpuz tente fiyatlarını öğrenebilmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır. İzmir Bornova’da bulunan firmamıza gelip dilediğiniz zaman ürünlerimizi görebilir ve detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Telefonda sipariş imkanımız da bulunmaktadır.

Ücretsiz keşif imkanı ile net ölçü fiyat bilgisi alabilir mimarlarımızdan dış cephenize çizim desteği isteyebilirsiniz.

Nipergo branda tente hizmetlerinde öncülük eden bir firma olmaya devam edecektir.

d
d
Nipergo