Kasetli Tente

Kasetli Tente


Kasetli Tente Nedir ?

Branda hizmetlerinin içinde bulunan ve en yaygın olarak kullanılabilen otomatik sisteme kasetli tente adı verilmektedir. Sistemler otomatik olarak açılıp kapanabilen manuel olarak açılıp kapılmaya ihtiyaç duyulmayan kumandalı sistemlerdir.

Bu sistemler üzerinde bulunan kumaşın mafsalı sayesinde açılıp kapanabilen, bunu yöneten sistemi sayesinde açılıp kapanmaktadır. Mafsallı tente olarak bir görünüme sahip olan kasetli tentenin tek farkı ise otomatik olarak açılıp kapanmasıdır.

Ücretsiz keşif için bir telefon yeter.

Kasetli tentelerin kumaşı mekanizma içine tamamen toplanabilmektedir. Açık konumda da kapalı konumda da kullanılan alana oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Paslanmaz cıvatalar kullanılmaktadır.

Tam kaset sistemi sayesinde mekanizma ve kumaş tamamen gizlenebilmektedir.

Kasetli tentelerde maksimum açılım 3500mm olarak yapılabilmektedir. Bunun sebebi içerisinde bulunan açılır kapanır makara sisteminin uzunluğudur ayrıca bu ölçünün geçilmesi gibi durumlarda sistem sağlıklı bir şekilde çalışmamakta olup sağlamlığını yitirmektedir. Bu sebeple cephe sisteminde ise tercih edebileceğini maksimum genişlik 6500 mm ve 7000mm yi geçmemelidir.

Bu ürünler ömür boyu kullanılabilen sistemler olduğu gerekçesiyle en doğru ölçülendirme ve sağlamlığı ile tercih edilmelidir.

İthal kumaşı ile doğal konumunu koruyabilmektedir. Sizleri kışın yağmurdan, yazın ise güneşten korumaktadır.

Kasetli Tente Hizmetleri

Sıklıkla tercih edilen bu sistemler hem ekonomik hem de kullanışlıdır. Demonte yani montajsız ürün sevkiyatını gerçekleştiren firmamız dilerseniz usta teknik ekibi ile de montaj işini yapmaktadır. Kaliteli bir ürüne ekonomik fiyata sahip olmak istiyorsanız Nipergo sizler için doğru bir adres olacaktır.

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerde dışa bağlı olmadan imalat işini gerçekleştiren yürüten firmamız uzun yıllardır sektörün içerisinde olup marka bilinirliliği yaratmıştır. Sektöre birçok konuda öncülük eden Nipergo satış sonrasında da sağladığı teknik destek ile müşterilerinin yanında durmaktadır.

Bulunduğunuz alana dilerseniz alternatif çözümler de üretebilen deneyimli çalışanlarımız, ücretsiz keşif imkanı ile ölçülendirme yaparak sizlere net hizmet fiyatı verebilir alternatif ürünler sunabilir. Ayrıca whatsapp üzerinden de yaptırmak istediğiniz alanın görselini paylaşarak bu konuda da whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz. Sipariş hattımızı 7/24 arayabilir, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

d
d
Nipergo