Körüklü Tente

Körüklü Tente


Körüklü tente denince akla gelen ilk firmalardan biri olan Nipergo Alüminyum sizler için hiçbir zahmet vermeden ürünü demonte olarak sunabilmektedir. Tüm Türkiye’ye körüklü tente sevkiyatı gerçekleştiren firmamız ekonomik ödeme çözümleriyle de müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Nipergo uzun yıllardır bu sektörün içerisinde kendine yer etmiş köklü bir firmadır. İmalat ve montaj işini üstlendiğimiz tente branda ve gölgelendirme sistemlerinin yanında birçok üründe üretici firma konumundadır. Kendi imalatını gerçekleştirdiği ürünlerin her zaman arkasında duran firmamız yedek parça garantisiyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarmaktadır.

Körüklü Tente Özellikleri

Alüminyum profiller üzerine gerçekleştirilen branda sistemiyle kullanıcıların yazın güneşten kışın ise yağmurdan korunmasını sağlamakta olan körüklü tente hizmeti isteğe bağlı olarak kullanılacak alana uygun olarak imal edilebilmektedir. Körüklü tenteler kullanılacak alana uygun olarak ölçüyle hareketli sistemlerdir. İçerisinde bulunan körük sistemi sayesinde seviyeli olarak açılıp kapanabilmektedir bu da kullanıcıların ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır.

Branda sistemlerinde yapılan uygulamalar sabit olabilirken ortamı havalandırmak isteyen kullanıcılar için ise hareketli olarak sunulabilmektedir. Bu hareketli sistemler otomatik ya da manuel olarak açılıp kapanabilen sistemlerdir. Ayrıca tamamen açılıp kapabilen bu sistemlerde ortamı havalandırmak için de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Körüklü Tente Fiyatları

İnsan sağlığı için oldukça önemli olan temiz hava sistemleri birçok müşteri için özellikle aranan bir özellik olmaktadır. Kullanıcıların en büyük tercih sebeplerinden biri olan temiz hava ve havalandırma sistemleri kötü havanın dışarı çıkmasını sağlarken ortamda bulunan yoğun kokuyu da değiştirmeniz için bir fırsattır.

Bu körüklü tentelerde ise seviyelere bağlı olarak açılıp kapanabilmektedir. Dükkan önünde, balkonda ve pencere üstlerinde oldukça karşımıza çıkan körüklü tente fiyatları şık görünümü ile de bu alana güzel bir görüntü sunmaktadır.

Dilerseniz alanınızı seviyeli bir şekilde havalandırabilir, dilediğiniz ölçüde gölge ve güneşe sahip olabilirsiniz.

Bu sektörde oldukça iyi bir marka değerine sahip olan Nipergo alüminyum ve branda tente imalatı konusunda oldukça deneyimli personeliyle sizlere kusursuz bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Sürekli olarak kendini yenileyen dinamik kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunmak için tüm gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Bünyesinde bulunan Ar-Ge ile sektöre yeni bir ivme kazandıran Nipergo Alüminyum, ülkemizde ilkleri sunmaya devam etmektedir.

 

d
d
Nipergo