Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı tentelerin kelime anlamıyla eklemli tente olarak anılabilmektedir. Birbirine geçebilen mafsalı sayesinde hareket eden sistemler açıp kapanabilmektedir. Farklı tasarım ve renk seçeneklerine sahip olan mafsallı tenteler bunun dışında birçok ek özelliğe de sahiptir.

Rüzgar sensörü ve motorlu şekilde üretimi yapılabilen mafsallı tenteler üretim aşamasında tamamen isteğe bağlı olarak seçilebilmektedir. Bunun için sadece istediğiniz özellikleri önceden firmamıza söylemeniz yeterli olacaktır.

Sistemin motorlu olarak tercih edilmesi durumunda otomatik olarak kumandası ile açılıp kapanabilmektedir.

Mafsallı Tenteleri balkonunuza, bahçenize ya da terasınıza özel ölçülerde üretimini yapıp, montajını gerçekleştirebiliriz. İzmir Bornova firması olan Nipergo birçok branda tente hizmetinde üretim gerçekleştiren sayılı firmalar arasındadır. Sadece İzmir’e değil birçok ile demonte (montajsız) ürün sevkiyatı gerçekleştiren firmamız tüm Türkiye’ye gönderim yapmaktadır. İzmir ve çevre illere ise montaj işlemi gerçekleştiriyoruz. Bunların başında ise Aydın, Muğla, Balıkesir ve Manisa gelmektedir.

Tenteler genelde yazlık yerlerde kullanılırken Bodrum, Çeşme, Ayvalık ve Kuşadası gibi yazlık yerlere de montaj hizmetimiz vardır.

Mafsallı Tente Özellikleri

Mafsallı tentenin kullanım amacına bağlı olarak birçok özelliği bulunmaktadır. Bunların başında ise güneşe ve yağmura karşı koruyucu olarak görev görmesidir. Bahçeye terasa ve balkonda oldukça karşımıza çıkan mafsallı tente uygulamaları restoran kafe gibi işletmelerde de sıklıkla karşınıza çıkan bir hizmettir. Dükkan önlerinde de oldukça kullanışlı olan bu hizmetlerde kapı önünde sergileyeceğiniz ürünler için güneşten ve yağmurdan koruyucu olarak görev almaktadır.

Mafsallı Tente Fiyatları

Mafsallı tente fiyatları diğer hizmetler göz önünde bulundurulduğunda oldukça ekonomik bir üründür. Bu ekonomik ürün oldukça kullanışlı olmasından kaynaklı olarak oldukça fazla tercih edilmektedir. İstediğiniz ölçülerde imalatı gerçekleştirilebilen mafsallı tenteler uygulama yapmak istediğiniz alana bağlı olarak özel şekilde fiyatlandırılmaktadır.

İsteğe bağlı eğim verilebilen sistemlerde sürekli olarak masraf yapmanıza gerek yoktur. Yıllarca ilk günkü gibi kullanabileceğiniz dayanıklı sistemlerdir. Kumaşının ve sisteminin özel garanti süreleri bulunmaktadır. Buna bağlı olarak bu sistemleri ömürlük olarak kullanabilirsiniz. Bu sisteme sahip olmak için yapmanız gereken tek şey bizleri irtibat numaramızdan aramak. Geri kalan tüm işlemleri profesyonel ekibimiz sizler için yapacaktır.

 

d
d
Nipergo