Giyotin Cam Hareketli Küpeşte Sistemleri

Giyotin Cam Hareketli Küpeşte Sistemleri

Giyotin cam sistemleri günümüzde oldukça talep gören motorlu hareketli küpeşte hizmetidir. Bu hizmet restoran ve kafe gibi işletmelerde oldukça talep görürken aynı zamanda ofisler için de kullanılabilmektedir.

Hareketli küpeşte olarak da nitelendirilen bu hizmet içerisindeki motorlu sistemi sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

Giyotin cam genelde üç parça olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu parçaların en altta bulunan kısmı sabit olurken üstte yer alan iki sistem hareket edebilmektedir. Bu isteğe bağlı olarak 2li sistem ve 3lü sistem olarak kullanılmaktadır.

Giyotin cam denince akla gelebilecek ilk sorulardan biri ise bu hizmetin yalıtım konusu olacaktır. Aklınızda herhangi bir şüphe oluşmaması için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki doğru imalat ölçüsü ve profesyonel montaj ekibi ile yalıtım konusunda oldukça kusursuz bir hizmet sağlayabilir.

Giyotin Cam Fiyatları

Sıvı ve ısı yalıtımı konusunda bu kadar başarılı olan bir hizmetin fiyatlandırması nasıl konusunda da hem kaliteli malzeme kullanılacak hem de ekonomik bir ürünü sunulabilecektir.

Tamamı alüminyum profillerden oluşan bu hizmette cam kullanımı tamamen tercihe bağlıdır.

Covid-19 sürecinde bulunduğumuz alanların havalandırılması oldukça önem kazanmıştır. Bu sebeple giyotin cam sistemlerinin hareketli profili sayesinde bulunduğunuz alanı dilediğiniz zaman havalandırıp hava sirkülasyonu sağlayabilirsiniz.

İzmir Giyotin Cam Firmaları

Giyotin cam fiyatları ve hizmeti kişiye ve alana özel olarak imal edilen bir üründür. Bu sebeple ücretsiz keşif ile imkanı ile net imalat ölçüsü aldırabilirsiniz. Giyotin cam satın almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizleri arayın. Deneyimli teknik personelimiz ile hayalinize uygun mimari sistemler üretiyoruz. Ürün yelpazesinde birçok ürünün imalatını yapan şirketimiz demonte olarak ürün sevkiyatı gerçekleştirmektedir. Montaja hazır halde imalatını gerçekleştiriyoruz sizlere de sadece ürünün montajını yapmak/yaptırmak kalıyor.

Giyotin camların içerisinde bulunan zincirler sistemin aşağı ve yukarı hareket etmesini sağlar.

Dilediğiniz ral renginde elektrostatik toz boz ile boyanabilen profiller mekanınıza en uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Firmamız kaliteli giyotin modellerini en ekonomik şekilde sunmak için ürün yelpazesine eklemiştir. Üstün performans gösteren motorları ve aksesuarları sayesinde giyotin cam modellerinde en hızlı ve kusursuz şekilde üretim sağlıyoruz. Tamamı kendi imalatımız olan giyotin cam modellerinde en uygun fiyatı sunmamız için bizlere hemen ulaşın.

d
d
Nipergo