Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola

Nipergo Alüminyum sistemleri ülkemizde pek yaygın olarak kullanılmamasına rağmen bioklimatik pergola hizmetine yeni bir ivme kazandırmıştır. Bioklimatik pergola mimari sistemlerin vazgeçilmez parçası olarak karşınıza çıkmaktadır. Tamamen alüminyum profillerden elde edilen bioklimatik pergola sistemleri tente pergola ve gölge sistemlerine yenilik olarak geliştirilmiştir. 

Her ihtiyaca yönelik sunulabilen pergola sistemleri insan doğasına uygun olarak üretilmiştir. Tentelerden farklı olarak özel panelleri sayesinde sadece havalandırma için de kullanılabilen bioklimatik pergola dilerseniz tamamen açılıp kapanabilirken, dilediğiniz açıda da sizlere güneş ışığı ya da hava değişimini sağlayabilmektedir. Bioklimatik pergola tüm bu avantajlarının dışında ekonomik bir ürün olarak karşınıza Nipergo farkıyla çıkmaktadır. 15 günlük imalat ve montaj süresinin ardından başlayan sistem garanti süresi 2 yıl boyunca devam etmektedir. Yedek parça garantisine sahip aksamları ile birebir değişim sağlanabilmektedir. 

Bioklimatik Pergola Fiyatları

Her daim müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız her koşulda kullanıcıların yanında olup garantili sistemler üretmektedir. Her kullanıcıya özel olarak imal edilebilen bu sistemler için sipariş vermek istiyorsanız ofisimize gelip hem ürün hakkında yetkililerimiz ile görüşebilir hem de kullanacağınız alana uygun bioklimatik pergola siparişi verebilirsiniz. Gölgelendirme sistemlerine yeni bir enerji olarak üretilmiştir. 

Alüminyum profillerin elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyanması sizlere dilediğiniz ral kodunu seçme imkanı sunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanıma uygun olan bioklimatik pergola fiyatları konusunda da Nipergo farkını hissettirmektedir. Alüminyum profil ve gölgelendirme sistemleri satışı yapan firmamız, üretimi sayesinde müşterilerine en ekonomik çözümü sunabilmektedir. 

Bioklimatik Pergola ürünleri

Motorlu sistemi sayesinde hiçbir zahmete girmeden sistemi açıp kapatabilir ya da dilediğiniz ayarda havalandırıp açık hava hissi yaratabilirsiniz. Eşsiz görünümü sayesinde tüm mimari çözümlerde sıklıkla karşımıza çıkan bu hizmetin dilediğiniz alana bambaşka bir görünüm kazandıracağına emin olabilirsiniz.

Tüm bu detayları göz önünde bulundurarak tente sahibi olmak istiyorsanız bioklimatik pergola ilk tercihiniz olmalıdır. Bioklimatik pergola fiyatları konusunda da kullanıcılarını tatmin etmektedir.

Hemen bizlere ulaşıp sizlere özel olarak sizin zevkinize uygun olarak üretilecek bu sistem hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz showroomumuzu ziyaret edip ürünü birebir olarak da görebilirsiniz.


d
d
Nipergo