Zip Perde

Zip Perde


Zip perdeler basit kullanımı olan esnek stor perde olarak adlandırılabilmektedir. Zip perde ihtiyaca yönelik üretilen bir ürün olup fiyat performans ürünü olarak nitelendirilebilir. Zip perde İzmir ili ve çevre illere montajını gerçekleştirdiğimiz otomatik stor perdelerdir.

Zip perde fiyatlarını etkileyen faktörler arasında firmamız kaliteli malzemelerden ödün vermeden en avantajlı fiyatı müşterilerine sunmayı amaç edinmiştir. Son teknoloji ürün olarak nitelendirilebilen zip perdeye talep son dönemde oldukça artmıştır. Bu talep üzerine zip perde teknolojisi de günden güne gelişmeye devam etmektedir.

Zip Perde Özellikleri

Zip perde satın almak istiyorsanız, bunun sizlere birçok avantajı olacaktır.

Zip perdeler modern ve estetiktir.

Güneşin yakıcı etkisinden, yağmurdan ve rüzgardan sizleri korur.

Özel kumaşı sayesinde temiz hava sirkülasyonu sağlar.

Tente, panjur, sineklik gibi ürünlere uyum sağlar ve beraber kullanılabilir.

Özel kumaşı sayesinde rüzgara karşı direçlidir.

Geniş renk seçenekleri yer almaktadır.

Motorlu sistemi sayesinde uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.

Zip perdeler genelde gölgelendirme amaçlı üretilmiş ürünler olsa da özel kumaşı sayesinde yağmur suyunu da geçirmeyerek kış bahçelerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Özel üretilen kumaş dokusu sayesinde temiz hava sirkülasyonu sağlamaktadır.

Mekanizması sayesinde motorlu ve manuel olarak kullanılabilen zip perde fiyatları ile de son kullanıcıya kendini sunmaktadır.

İzmir Zip Perde firması olarak sizlere en avantajlı fırsatları sunmaya özen gösteriyoruz. İmalat ve montaj işini üstlendiğimiz stor perdeler için aynı zamanda montajsız ürün sevkiyatı da gerçekleştiriyoruz.

Zip Perde Fiyatları

Montajı ve kullanımı kolay olan zip perdeler firmamız tarafından özenle üretilirken aynı zamanda sizlerin talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak mimari sistemlerde de kullanılmaktadır.

Eğer yazın ve kışın bahçenizde keyif sürmek istiyorsanız  kış bahçesi oluşturmak sizler için doğru bir tercih olacaktır. Birçok firma tarafından montajı gerçekleştirilen zip perde fiyatları ile de sürme cam, giyotin cam ya da panjur önlerinde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Eğer zip perde yaptırmak istiyorsanız firmamızı arayarak tecrübeli personelimizle görüşebilirsiniz. Sizlere en fonksiyonel çözümü sunacağımıza emin olabilirsiniz. En kaliteli ürünü en avantajlı fiyatlara son kullanıcıya sunan firmamız İzmir Bornova Zip Perde olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Ücretsiz keşiften imkanından faydalanın.

 

d
d
Nipergo