Rolling Roof

Rolling Roof

Rolling Roof açılır kapanır tavan sistemleri her mekana uygulanabilir. Özel yapısı sayesinde katlanıp toplanabilen tek sistemdir. Alüminyum paneller sayesinde sessiz ve uzun yıllar kullanıma uygundur. Katlanabilme özelliği sayesinde sizlere hem gölge imkanı sunarken aynı zamanda bulunduğunuz alanı havalandırma şansı da sunmaktadır. Sistemin özel yapısı sayesinde yağmurdan ve kardan etkilenmeden uygulanmış olan alanın havalandırılmasını sağlar.

Rolling Roof Fiyatları

Temizliği de oldukça kolay olan Rolling roof sistemleri katlanma hareketi sayesinde çatıya çıkmaya gerek kalmadan içeriden de temizlenebilmektedir. Rolling roof kafe ve restoran gibi işletmelerde oldukça tercih edilen bir ürün olmayı başarmıştır. Gölgelendirme sistemlerine bambaşka bir ivme kazandıran Rolling roof sigara yasağı uygulanan alanlarda sıklıkla kullanılabilmektedir. Özellikle covid-19 salgın döneminde temiz havaya oldukça ihtiyacımız olan bu günlerde ortamı sürekli havalandırarak bulaş riskini de azaltmamıza yardımcı olmaktadır.

Rolling roof alüminyum profilleri elektrostatik toz boya sayesinde uzun yıllar boyunca boya garantisiyle kullanılabilmektedir. Alüminyum profiller ile bulunan kanal sayesinde yağmur gideri bulunmaktadır ve bu sayede alanınızı kuru tutmanıza yardımcı olacaktır.

Herhangi bir karkas, çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymayan bu sistem özel taşıyıcı ayakları sayesinde çalışabilmektedir ve kendini teraziye alabilmektedir. Rolling roof sistemlerinin tüm parçaları ve aksesuarları paslanmaz nitelikte olup uzun yıllar ilk günkü sağlamlığını korumaktadır.

Rolling Roof İzmir Firmaları

Rolling roof İzmir başta olmak üzere tüm illere montajlı ve montajsız olarak sunduğumuz bir hizmettir. Rolling roof fiyatlarını etkileyen başlıca sebeplerden biri ise sistemlerin büyüklüğüdür. Her alana rahatlıkla uygulanabilen bu sistemler gölgelendirme sistemleri arasında en çok tercih edilen sistem olmaktadır.

Üzerinde bulunan motoru sayesinde otomatik olarak açılıp kapanabilen aynı zamanda katlanabilen bu sistem hiçbir gereksinime ihtiyaç duymadan uzaktan yönetilebilmektedir. Rolling roof’unuzun hangi konumda duracağı ise tamamen sizlerin tercihinize kalmıştır.

Dilerseniz ışıklandırma yaparak da kullanabileceğiniz Rolling roof kullanım alanınızı aydınlatmanıza da yardımcı olacaktır. Gece gündüz rahatlıkla kullanılabilecek sistemlerde kış bahçesi oluşturmak da oldukça mümkün. Şık görünümü sayesinde mimari projelerde oldukça tercih edilen Rolling roof kullanım alanına değer katacaktır.

Rolling Roof İzmir firması olan Nipergo, en iyi fiyatı sizlere sunacaktır. Hemen arayıp bizlerden teklif alın.

 

d
d
Nipergo