Tek Kanat Fotoselli Kapı

Tek Kanat Fotoselli Kapı


Tek kanat fotoselli kapı hemen hemen her noktada karşımıza çıkabilecek bir uygulamadır. Alışveriş merkezlerinde sıklıkla karşılaştığımız fotoselli kapılar tek kanat ve çift kanat olarak iki şekilde incelenebilir. Uygulama yapılacak yerin genişliğine göre tek kanat ya da çift kanat şeklinde uygulanacak bu otomatik kapılar talep doğrultusunda maksimum genişliklerle uygulanabilmektedir.

Çok geniş alanlarda çift kanat kullanılırken daha dar kapılar için tek kanatlı fotoselli kapılar tercih edilmektedir.

Alışveriş merkezlerinde, benzinliklerde, kafeterya ve restoran gibi işletmelerde sıklıkla karşımıza çıkan tek kanat fotoselli kapılar hem uygulama alanına şık bir görünüm kazandırır hem de otomatik olduğu için ekstra bir kuvvete ihtiyaç duymadan içerideki havayı muhafaza ederek enerji için güç tüketimini azaltır. Otomatik kapılar yalıtım açısından da oldukça önemlidir.

Tek Kanat Fotoselli Kapı Fiyatları

İsteğe bağlı seçilebilecek camın çerçevelenmesiyle kapı mekanizma sayesinde sağa ya da sola kayarak hareket etmektedir. Üzerindeki mekanizma motorlu ve kayışlı bir sisteme sahip olup otomatik kapılarda kullanım alanına göre fonksiyonel çözümler üretilebilmektedir.

Tek kanat fotoselli kapılar genelde tuvalet kapılarında kullanılırken özel camı sayesinde içeriyi göstermez. Ayrıca el sensörü ya da radarlı olarak kullanıldığında temasa ihtiyaç duymadan açılıp kapanan otomatik kapılar bu sayede hijyen açısından da büyük bir önem kazanmaktadır.

Talebe göre şifreli ya da kartlı olarak da kullanılabilen otomatik kapılar burada tamamen sizin tercihiniz doğrultusunda opsiyonel olarak geliştirilebilmektedir.

İzmir Tek Kanat Fotoselli Kapı Firmaları

Yüksek güvenlikli otomatik kapılar ofislerde ve dış mekan kapıları olarak da kullanılmaktadır. Şifreli ve kartlı geçişi sayesinde özel alanlarda istenmeyen giriş çıkışlara engel olurken aynı zamanda giriş çıkışı takip etmek isteyenler için büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Covid-19 Salgını döneminde temasın ve hijyenin fazlalıkla önem kazanmasıyla birlikte otomatik kapılara, tek kanat fotoselli kapıya talep oldukça artmıştır. Bu sayede sağlığımız için temasa ihtiyaç duymadan açılıp kapanan fotoselli kapılar sizlere oldukça fayda sağlamaktadır.

Tamamen yerli malı üretim olan ve kendimiz imal ettiğimiz fotoselli kapılar uzun ömürlüdür. Kullanılacak alana göre istenilen ral rengine elektrostatik toz boya ile alüminyum profiller boyanabilmektedir. Bu da kullanılacak alana ayrıca bir şıklık katacaktır.

d
d
Nipergo