Wintent Tente

Wintent Tente

Wintent tente genellikle pencere tentesi olarak bilinse de geniş bir kullanım alanı vardır. Kullanım alanlarının başında bahçeler, dükkan önleri, balkon ve pencereler gelmektedir.

Wintent tenteler kaset sistemi ile çalışmaktadır. Kumaş ve mekanizmanın bütünlüğü sağlanarak kullanım alanına doğal bir görünüm katar. Ayrıca şık görüntüsünün yanında yağmur ve kar gibi dış etkenlere karşı koruma sağlar.

Wintent tente modellerinin eğilimi 0 ile 180 derece arasında ayarlanabilmektedir ve bu doğrultuda alanınıza istediğiniz kadar gölge ve istediğiniz kadar güneş girmesini sağlayabilirsiniz.

Otellerde de sıklıkla karşımıza çıkan wintent tente modelleri dekoratif tente modelleri arasında yer almaktadır. Su geçirmez kumaş yapısı ve paslanmaya karşı özel olarak elektrostatik toz boya ile boyanan bu sistemler uzun yıllar kullanabileceğiniz tente modelleri arasında yer almaktadır.

Wintent tenteler motorlu ya da manuel olarak kullanılabilmektedir. Tamamen kontrol sağlanabilen bu sistemler uygulamak istediğiniz alan için özel olarak imal edilmektedir. Alüminyum profiller sayesinde sağlam ve yüksek güvenlikli ürünlerden olup paslanmaz cıvata hırdavat ürünleri kullanarak sizlere eşsiz bir deneyim sunar.

Wintent Tente Fiyatları

Wintent tente İzmir ve çevre illerde montajını gerçekleştirdiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. İmalat ve montaj işini titizlikle yürüterek son kullanıcıya en kaliteli ürünü en avantajlı şekilde sunmayı hedefliyoruz. Ekonomik ödeme seçenekleriyle de müşterilerimizin taleplerini karşılamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Wintent tenteler balkon tentesi, dükkan tentesi ve teras tentesi olarak da bilinmektedir. Tente modelleri arasında yerini alan bu model wintent tente fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genellikle kullanım amacına ve alanına bağlı olarak özel ölçülerde imalatı gerçekleştirilen bu ürün motorlu ve manuel tente olarak ikiye ayrılmaktadır. Motorlu tenteler manuel tentelere göre biraz daha maliyetli olsa da uzun yıllar kullanabileceğiniz motoru ile garanti kapsamında sunulmaktadır.

Wintent Tente İzmir Firmaları

Eğer wintent tente sahibi olmak istiyorsanız imalat ölçüsü paylaşmanız durumunda sizlere dilerseniz montajsız sevkiyat da gerçekleştirebiliriz. Demonte ürünlerimizi tüm Türkiye’ye sunuyoruz.

Wintent tente satın almak istiyorsanız bizleri arayarak fiyat alabilirsiniz. Gölgelendirme sistemleri ve diğer tente uygulamalarımız hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ücretsiz keşif imkanından faydalanabilir, dilerseniz whatsapp iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

d
d
Nipergo